Славни

Не бе, Емили не трпи алишта, па тоа ти е

Емили Ратајковски на нејзините профили постојано објавува разголени фотографии, па ќе се зачудиме ако објави некоја каде што всушност е облечена. Според позирањето, навистина си ја знае работата и знае како да ги разгори фантазиите.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Неодамна објави фотографија каде што е во секси гаќички, со крената маичка. Носи перика на глава, па слободно може да се фантазира и дека е некоја друга девојка.

To Top