Навива за Реал – еве зошто


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Фудбалските ѕвезди од редовите на кралскиот клуб Реал Мадрид веќе подолг период немаа вистинска поддршка од трибините поради пандемијата од корона. Но, секогаш меѓу присутните се нивните поубави половини, девојките и сопругите.

Секако поради атрактивните изглед обично овие убавици некогаш се многу поинтересни од тоа што се случува на зелниот терен за останатите присутни на стадионот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KAROLINE LIMA. 🦋 (@karolinel)

Редовно на трибините во Мадрид меѓу другите е и убавата бразилска инфлуенсерка Каролина Лима. Таа редовно на социјалните мрежи става стории кој ги прави за време на натпреварите на Реал во чии редови настапуванејзиното момче Едер Милитао.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KAROLINE LIMA. 🦋 (@karolinel)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KAROLINE LIMA. 🦋 (@karolinel)

Сексапилната Каролина инаку пред да бида во врска со Едер му била девојка на својот сонародник , светската фудбалска ѕвезда Нејмар.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KAROLINE LIMA. 🦋 (@karolinel)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KAROLINE LIMA. 🦋 (@karolinel)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KAROLINE LIMA. 🦋 (@karolinel)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KAROLINE LIMA. 🦋 (@karolinel)