Наоми Кембел јавно ја пофали Карлеуша, а потоа интернетот се запали!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Јелена Карлеуша пред неколку дена отпатува на турнеја во Америка, а по гостувањето на телевизија FOX и интервјуа за неколку странски медиуми на Јелена и се случи уште едно „чудо“.

Откако на својот Инстаграм профил таа објави видео од настапот со танчарки на песната „Жене воле дијаманте“ коментар и остави Наоми Кембел.

„Убиваш, драга!“, и напиша Наоми на балканската ѕвезда.

По ова фановите веднаш започнаа жестока војна околу тоа дали тоа е вистинскиот профил на Наоми или Карлеуша направила лажен, но подоцна на воодушевување на фановите беше откриено дека станува збор за вистинскиот профил.

Slay session ??#chicago

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on