Жешко

На чупево му е досадно во карантин – па „си бара нешто“

Руската фатална заводничка Марија Лиман светска слава на социјалните медиуми стекна како една од најатрактивните девојки на стадионите на Светскиот фудбалски шампионат во Русија. Сега се досадува во карантин, па има понуда која ретко кој маж не би ја прифатил.

Убавата Марија е голем фан на фудбалот, покрај за „Зборнаја“ навива и за тимот на Челзи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Мария Лиман (@liman_maria) on

Младата Русинка по Мундијалот во 2018 се пресели во Лондон, каде сега, поради коронавирусот, е во изолација и нејверојатно и е многу досадно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Мария Лиман (@liman_maria) on

Од Лондон Марија испрати неверојатна понуда до сите мажи на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Мария Лиман (@liman_maria) on

„Барам симпатичен партнер за секс,која не е заразен со коронавирус и кој во следните три месеци ќе биде со мене во карантин“, напишала Марија под провокативната фотка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Мария Лиман (@liman_maria) on

Руската убавица инаку редовно на социјалните мрежи објавува провокативни фотки.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Мария Лиман (@liman_maria) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Мария Лиман (@liman_maria) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Мария Лиман (@liman_maria) on

To Top