Му светеа и со ласер и пак го одбрани – немаше среќа да ја задржи топката


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Победата на Англија против Данска во вчерашното полуфинале предизвика големи контроверзии.

Најмногу се коментира спорниот пенал кога Стерлинг падна во шеснаесетникот, но тука се и двете топки на теренот кои претходеа на акцијата. На сето тоа и светење со ласер во лицето на голманот на Данска, Каспер Шмајхел

Дефинитивно оваа победа на Англија е со големи дамки…