ММА „фајтер“ против таи чи мајстор: Сите во Кина зборуваат за оваа тепачка


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Еве која од двете вештини и техники победи во рамноправниот дуел.