Славни

Машина за пари: Ким Кардашијан заработи 14 милиони за само 3 часа!

Сигурно овој момент го чекаа многу девојки ширум светот. Ким Кардашијан вчера лансираше својата козметичка линија, која верувале или не, беше распродадена во рекорден рок.

Козметичката линија која ја лансираше Кардашијан се вика „KKW Beauty“ и има само два производи. Во продажба беа пуштени 300.000 парчиња по цена од 48 долари, а линијата беше распродадена за помалку од 3 часа!

Today's the day!!! @Kkwbeauty launches at 9am! go to kkwbeauty.com for the creme contour and highlight kits!

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Она што е најневеројатно е што реалити ѕвездата заработи 14 милиони долари за само три часа. Да добро прочитавте, 14 милиони долари за само три часа!

KKWBEAUTY.COM

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Што друго да се каже после ова, секоја чест Кими!

We restocked the KKW/KYLIE COLLAB on KKWBEAUTY.COM

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

To Top