Славни

Бијонсе и Џеј Зи избраа имиња за близнаците…фановите мислат дека е шега!

Поп ѕвездата Бијонсе се породи во тајност пред неколку дена, а како што пренесуваат светските медиуми, таа и нејзиниот сопруг Џеј Зи веќе ги избрале имињата за близнаците.

Медиумите пишуваат дека девојчето ќе се вика како мајката, а синот како таткото!

Станува збор за имињата Би, по надимакот на мајката, а машкото ќе се вика Шон, по вистинското име на раперот.

Поради оваа информација, која од страна на славниот пар сеуште не е потврдена, фановите денес ги запалија социјалните мрежи…па ретки се оние на кои им се допаднаа имињата!

To Top