Марко Верати од ПСЖ има опасно секси девојка

Фудбалскиот матичен клуб на Марко Верати, ПСЖ, е меѓу четирите најдобри екипи во Лигата на шампионите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JESSICA AÏDI (@jessicaaidi)

Иако францускиот шампион загуби од Манчестер Сити во првото полуфинале, Верати утеха од поразот најде во прегратките на својата убаваи и секси девојка Џесика Аиди.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JESSICA AÏDI (@jessicaaidi)

Покрај ваква убавица Верати сигурно брзо и лесно ја потиснува нервозата поради неуспехот во дуелот со Сити.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JESSICA AÏDI (@jessicaaidi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JESSICA AÏDI (@jessicaaidi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JESSICA AÏDI (@jessicaaidi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JESSICA AÏDI (@jessicaaidi)