Кроу се испустил: Ни „г“ од фамозниот гладијатор


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде!


Холивудскиот фраер кој некогаш важеше за мачо заводник со одлична физичка форма, очигледно претерано се има препуштено на сетилните и хедонистички задоволства.

Расел Кроу кој е познат по тоа што од време на време знае солидно да се опие и да ужива во добрата храна, беше забележан на кошарка заедно со својот 11 годишен син.

Судејќи по фотките „гладијаторот“ одамна ја има баталено одличната физичка форма и солидно се опуштил и наталожил многу вишок килограми.

Кроу (53) го замени секси имиџот со сало, па сега обожавателите одвај може да го препознаат на улица.