Конечно паметен предизвик: Девојките добија оправдување за „тресењето“ на задниците! (видео)


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Многу девојки објавуваат снимки како ги тресат своите атрибути, а овој пат повод им е латиноамериканскиот хит.

Порториканскиот пејач, Деди Јенки побара од своите фанови да му праќаат снимки како танцуваат на неговата песна Дура која излезе пред недела дена.

Засега, снимките од своите секси задници воглавно му ги испраќаат Латиноамериканките, но како што минува времето, овој предизвик станува се попопуларен.

A post shared by Yosoyelplayer? (@yosoyelplayer) on