„Калифорниски соништа“: Голата Хајди совршено се вклопува во пејзажот


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Атрактивната германска манекенка и модел Хајди КЛум овие денови даде свој придонес во убавите пејзажни сцени на калифорниските плажи со фотографијата со која на Инстаграм предизвка воодушевување кај своите фанови.

Капејќи го своето голо тело во сончевите зраци, Хајди со својот смартфон не пропушти да фати еден селфи момент на кој ги покажа своите голи атрибути со сиот нивни раскош.

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

„Колку убава планина над хоризонтот“, забележа еден од коментаторите, сигурно не мислејќи на вистинската планина во позадина, туку на „онаа“ која ја формираа облините од Клум кои совршено се вклопуваа во пејзажот од песочните калифорниски плажи.