ЈА СТЕГНА: Седна на жардиниерата, ги турна гаќите и засмрде се околу себе!


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓На интернет се појави бизарна видио снимка на една млада жена, облечена во елегантен бел фустан, како врши голема нужда на јавно место.

На снимката се гледа како жената ноншаланто седнува на жардиниерата, неприметно го слекува гаќите, го подигнува фустанот и се помрднува на страна.

Потоа таа почнува да врши голема нужда и како ништо да не се случило заминува во непознат правец. Непознато е во кој град е снимено видеото.