Им појде во џандарска со палка, сакаше да крши – но, работите тргнаа наопаку


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Во моментот кога типот мавташе со палката, еден полицаец се враќаше во станицата, која се наоѓа во Калифорнија, САД. Остатокот од ситуацијата – на видеото подолу.