Идната адвокатка толку обожава фудбал што се слекува гола заради тој спорт


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Лаура Бракато е секси студентка по право од Италија која обожава фудбал. Толку ја сака „најважната споредна работа на светот“, што поради неа се слекува гола и провоцира со своите секси облини.

Нејзино омилено хоби е селфи фоткање во танга, облечена во фудбалерски дресови од нејзините омилени клубови и играчи. Над 307.000 нејзини фанови на Инстаграм уживаат во раскошните облини и жешките фотки од Лаура.