Голи во седло: Се „онадеа“ на мотор, па нормално дека некој ќе ги сними


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓А не дека нешто им беше многу гајле, кога решиле да се разголат на отворено и во движење. Нормално дека нема многу да се грижат дали некој ги снима.