Славни

Годините ги носи „во џеб“: 52 лета за оваа убавица се мачкина кашлица

Англиската актерка и модел, Елизабет Харли (52), ужива да им покажува на луѓето дека и на 50 може да изгледа супер секси во бикини.

Неодамна некои од нејзините фанови ја критикуваа дека треба да држи до себе и да не се разголува, но тоа очигледно имаше спротивен ефект врз оваа убавица, па наместо да се покрие, таа се откри.

Сепак, не на вулгарен начин, туку во супер секси издание кое соодветствува на нејзината сериозност како возрасна личност која може да се пофали со екстра одржан сексапил и атрибути.

To Top