Го прекрши договорот: Манекенката проговори за приватната журка на јахтата од Бибер


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Ниса Ларџ (28) беше една од седумте манекенки кои Џастин Бибер ги покани на својата јахта за време на австралиската турнеја.

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Иако сите гости беа принудени да ги остават мобилните на страна и да потпишат договор дека нема да раскажуваат што се правело на јахтата, манекенката го прекрши тоа правило.

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Ниса за Herald Sun изјави дека 23-годишниот пејач има толку многу созреано во периодот од минатата (2015) до оваа турнеја и дека бил доста љубезен. Манекенката вели дека Бибер овој пат бил повнимателен и порезервиран, дека едноставно разговарал со манекенките и пријателите и дека немало никакви разуздани лумпувања или размени на сексуални услуги.

Ниса вели дека разговарале за концертот и музиката, пиеле и играле разни игри, но тврди дека муабети за секс немало и дека ниту една манекенка не била доведена на јахтата за таква цел.