Георгина во спектакуларно провокативно издание


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


Вереницата на Кристиано Роналдо, атрактивната и заводлива Георгина Родригез, повторно ги разбранува страстите на социјалните мрежи, овој пат со серија фотографии во црна долна облека за една модна колекција.

26-годишната шпанско-аргентинска убавица беше модел на позна бренд кој произведува долна облека, костими за капење и бикини.

Георгина ја покажа својата одлично одржана фигура во група на атрактивни колешки, од кои не се знае која од која е поубава.