Славни

Фудбалерот на Интер ја ќари сестрата на Нејмар (фото)

На Габриел Барбоса можеби не му оди најдобро на фудбалските терени, но и тоа како е добар надвор од нив. Бразилецот ја „ќари“ сестрата на својот пријател и ѕвезда на Барселона, Нејмар.

Напаѓачот на Интер и самиот обелодени дека е во врска со сестрата на Нејмар објавувајќи фотографија на Инстаграм, а потврда стигна и од Рафаела Бекран која ја објави идентичната фотка.

Габигол не добива голема минутажа во Интер и ова лето ќе биде испратен на позајмица, па можеби ќе дојде кај својот шура во Барса!?!

To Top