Славни

Фото: Ѕвездата на Арсенал ужива на францските плажи со убавата сопруга!

Одморот за ѕвездата на Арсенал, Тео Волкот веќе започна бидејќи не доби повик од селекторот на англиската репрезентација за натпреварите со Шкотска и Франција.

Папараците го уловија Волкот како ужива на францускиот брег заедно со своето семејство. Поголемиот син Финли и сопругата Мелани, која покажа извајано тело, иако неодамна му донесе на фудбалерот втор наследник, синот Арло.

Мелани и Волкот се заедно долго време, цели девет години беа во врска пред да стапат во брак и да создадат семејство, а љубовта сеуште цвета помеѓу нив.

To Top