Фото: Убавата тенисерка повторно се разголе


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Чешката тенисерка Кристина Плишкова повторно намами воздишки кај машкиот пол, откако се фотографираше без горниот дел од бикините.

Плишкова, која иначе е 41-ва тенисерка на светот, неколку дена се одмараше покрај убавите плажи, а своите следбеници на Инстаграм ги почести со провокативни фотографии.

Уживајте!

Mam celulitidu,no a co❤️

A post shared by Kristyna Pliskova (@kristynapliskova) on

??

A post shared by Kristyna Pliskova (@kristynapliskova) on

Potrefena?

A post shared by Kristyna Pliskova (@kristynapliskova) on