ФОТО: Сопругата на Икарди со нова „жешка“ фотка!


Хрватска против “лудите“ јапонци - 16 ден ↓↓↓Сопругата на Мауро Икарди, Ванда Нара има многу следбеници на социјалните мрежи и често ги „изненадува“ со провокативни фотографии.

Ванда важи за една од најпознатите жени во светот на фудбалот, а овој пат ги почести фановите со фотографија од својот стан.

Меѓутоа, покрај жешкиот задник кој е во прв план, малкумина приметија дека во позадина го има „Сан Сиро“

Не е ни чудо што ја следат скоро четири милиони луѓе на Инстаграм.