Бакнежи на црвениот килим: Рита Ора ја бакнуваше колешката, а под својата креација немаше ниту градник (ФОТО)


1/8 финале на СП: Мегваер пак е главна тема - 15 ден ↓↓↓Синоќа во Лос Анџелес се оддржа доделувањето на МТВ наградите, а истите минаа со неколку скандали.

Меѓу ѕвездите на вечерта беше и Рита Ора која имаше специфична креакција.

Пејачката на себе имаше фустан под носеше само гаќички, додека градникот изостана.

Градите на Ора беа на мегдан, а она што подоцна го направи предизвика дополнително коментари.

Имено, Рита Ора пред сите во уста ја бакна својата колешка Биби Рекс.

Тие двете се држеа за раце, а еве дел и од фотографиите во продолжение: