Славни

Фото: Снаата на Симеоне е вистинска секс бомба!

Синот на Диего Симеоне, Џовани настапува за Џенова, а италијанските медиуми тврдат дека е заљубен во водителката Елизабета Галими.

Џовани Симеоне неодамна беше фатен од страна на папараците како се гушка и бакнува со оваа девојка, која е вистинска секс бомба.

Елизабета има 21 година и покрај водителството се занимава уште и со глума. Притоа медиумите откриваат дека е голем фан на Јувентус, но очигледно тоа на Симеоне не му смета!

To Top