Фото: Новата девојка на Хамилтон е вистинска секс-бомба!


Викендов дерби, до дерби - се враќа клубскиот фудбал! ↓↓↓Лиус Хамилтон изминатиот викенд успеа да ја одбрани титулата светски првак во Формула 1, а се чини дека добро му оди и надвор од патеките.

Пред две години Хамилтон ја заврши љубовната врска со пејачката Никол Шерцингер, а сега англиските медиуми откриваат дека неговото срце и припаѓа на руската манекенка, Анастасија Квитко која дури десет години е помлада од Британецот.

Неодамна парот беше виден заедно во јавноста, и таблидите тврдат дека нивната врска е сериозна.

View this post on Instagram

Swimsuit @prettylittlething ?

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

View this post on Instagram

Have a good weekend ? Photo @gladkova.ph ?

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

View this post on Instagram

I love this view ? @fashionnova jacket ?

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

View this post on Instagram

??

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on