ФОТО: Нивес јавна птица само како што таа умее…


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Хрватската старлета, модел и пејачка редовно ги полни тамошните портали, а и ние немаме нешто против одвреме-навреме да пренесеме дел од нејзините ’активности’.

Лето е, време за одмори, а славните фаци не пропуштаат да објават скокотливи фотки. Така и Нивес Целзијус која на Инстаграм објави фотографија како лежи на душек за пливање во облик на птица, како и многу нејзини колешки, но мора да се признае дека нејзината фотка испадна навистина оригинална.

Нивес се испружи на ’птицата’ и го исфрли својот задник во преден план. Погледнете ги нејзините фотографии со приложените коментари:

Pticurina nam je zadala glavobolju ali napokon je savladana…#satimukeirada #vacation #friends #summer

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

1 COMMENT

Comments are closed.