Фото: Лила по бикини го покажа прекрасното тело на плажите во Валенсија

Популарната македонска водителка Лила Филиповска се реши да го помине летниот одмор во прекрасната Шпанија, од каде благодарение на социјалните мрежи постојано е во контакт со нејзините бројни фанови.

Лила очигледно ужива на плажите во Валенсија, од каде што ги почести своите фанови со прекрасни фотографии. На една од нив, македонската суперѕвезда (како што и пишува на приврзокот) покажа дека годините не и можат ништо и дека се уште поседува прекрасно тело на кое можат да и подзавидат голем број нејзини помлади колешки.