ФОТО: 52-годишната Лиз Харли ги избезуми фановите со поза за која сонуваат многу мажи!


Роналдо нека се пази, Мароко гази - 19 ден ↓↓↓И покрај своите 52 години, славната Елизабет Харли се уште има тело од соништата. Омилената британска актерка повторно покажа дека годините се само изговор, позирајќи само во минијатурно бикини покрај нејзината мачка.

Згодната Лиз гледаше во камерата позирајќи со мачката, при што ги воодушеви своите верни обожаватели на Инстаграм кои најмногу коментираа за позата во која се сликаше.

Mitzi Kizti ? @elizabethhurleybeach

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

„Неверојатно тело“, „Дали ти е ова најомилена поза?“, „Нема позгодна жена од тебе“, беа само дел од коментарите. Лиз пред неколку дена позираше и во едноделен тигрест костим за капење, а ефектот што го остави беше сличен.

Mitzi Kizti ? @elizabethhurleybeach

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on