Фирмино се поднови со „ѕвер“ од 350.000 фунти


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба! ↓↓↓Напаѓачот на Ливерпул, Роберто Фирмино, во друштво на неговата далеку поубава половина, се пофалија со новиот луксузен автомобил со кој се подновија. Овој „убавец на четири тркала“ ги чинеше сочни 350.000 фунти.

Роберто и Лариса на фотката позираат покрај Rolls Royce Phantom во кој ќе се возат, а убавицата дополнително ја зачинува фотката со нејзината заводливост.