Фатален сексапил на плажа: Слоан Стивенс во микро бикини


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба! ↓↓↓Атрактивната американска тенисерка Слоан Стивенс нема проблем со споделувањето жешки фотографии на социјалните мрежи на кои позира во провокативни изданија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sloane Stephens (@sloanestephens) on

Стивенс пред неколку месеци ја импресионираше својата армија обожаватели со едиторијал за „Sports Illustrated“ во која рекламира костими за капење.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sloane Stephens (@sloanestephens) on

Сега атрактивната Стивенс ги „запали“ социјалните мрежи со фотки од плажа од својот одмор на Хаваи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sloane Stephens (@sloanestephens) on

По крајот на напорната сезона освојувачката на Ју Ес опен од 2017 Стивенс заедно со своето момче замина на заслужен одмор на егзотичниот остров, каде секоја прилика ја користи за прошетка во минијатурна танга на убавото сонце.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sloane Stephens (@sloanestephens) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sloane Stephens (@sloanestephens) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sloane Stephens (@sloanestephens) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sloane Stephens (@sloanestephens) on