Досега необјавени фотографии: Направила нешто многу глупаво за да го спас бракот со Бред Пит


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓На интернет се објавени досега невидени фотографии од Анџелина Џоли, направени неколку месеци пред разводот со Брет Пит, на кои таа си прави тетоважи со кои планирала да го зацврсти бракот со Пит.

Анџелина Џоли „собира“ тетоважи од своите тинејџерски години, а досега има направено 15 кај нејзиниот омилен мајстор за тетоважи, бившиот тајландски монах Ајарн Ну Канпаи, кој во 2016 го „украси“ нејзиниот грб додека Бред Пит во меѓувреме го истетовира будистичкиот симбол, пишува Daily Mail.

Тетоважите требало симболично да ги поврзат како маж и жена, но неколку месеци подоцна тие живееја одвоено, а набрзо стигна и разводот.