Директорот на гигантот Јувентус, Павел Недвед, фатен „во акција“ со три девојки (снимка)


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Директорот на италијанскиуот фудбалски гигант Јувентус, европската фудбалска легенда Павел Недвед се најде во центарот на вниманието на јавноста поради експлицитна снимка на која е снимен со три девојки.

Во неделата вечер директорот на популарните „бјанконери“ од Тороно, Павел Недвед се најде во центарот на јавното внимание поради снимката на која танцува со три полуголи девојки.

Имено, видеото се појави 24 часа по натпреварот помеѓу Јувентус и Рома и брзо стана вирална, бидејќи на снимката се гледа како Недвед провокативно флертува со три жени.

Недвед во моментов е слободен човек, барем на хартија, со оглед на тоа што се разведе од сопругата.

Сепак, медиумите сега шпекулираат за неговата потенцијална емотивна врска со популарната пејачка и актерка Дара Ролинс.