Џони Деп „падна“ на заводливата адвокатка Џоел Рич?


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Како што тврдат американските шоу-бизнис медиуми, холивудскиот актер Џони Деп не остана имун на шармот и заводливоста на неговата адвокатка Џоел Рич, која го застапуваше во судскиот процес за клевета против таблоидот Сан.

Адвокатката на Деп, Џоел, моментално се разведува, па никому не му е јасно кога точно започнала нивната романса.

Џони и Џоел првично се гледале во хотели, а додека траело судењето со Амбер Херд, адвокатката дошла во Вирџинија да го поддржи, иако таа немала обврска да прави такво нешто.

Да потсетиме дека Деп претходно беше поврзуван со друга адвокатка, Камила Васкез, која брзо ги демантираше гласините.

– Тоа е сексистичко. Тажно е и разочарувачко, но не можам да кажам дека сум толку изненадена – изјави тогаш таа.