Девојки во кратки сукњички


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Трансфер периодот од зима во пролет, или пролет-лето е примамлив и инспиративен во поглед на промена на гардеробата, особено кај припадничките на поубавиот пол. Кога малку температурите ќе подлажат со убаво и топло време, а ветрот ќе си остане упорен на својата улога, доаѓа до вакви ситуации.