Славни

Девојката на Џенсон Батон „фатена“ со голи гради (Фото 18+)

Бившиот шампион во Формула 1, Џенсон Батон беше фатен од страна на папараците во „жешки игри“ со својата девојка Бритни Ворд.

Тие двајцата моментално се одмараат во Италија, а јавноста конечно имаше шанси да ја види разголема убавата Бритни.

Папараците ја „фатија“ Ворд како гола излегува од вода и моментот кога го става горниот дел од бикините.

Advertisements
To Top