Да му е ќеф на човек да го апси: Ја прогласија за најсекси полицајка на светот


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


31-годишната Адриене Колешар од германскиот град Дрезден ја поседува неформалната титула најсекси полицајка на светот.

Таа точно знае како да се пофали со своето згодно и одлично извајано тело на Инстаграм каде има повеќе од половина милион обожаватели.