Чичарито е среќник: Фаталната Сара го „зовре“ водопадот со својата голотија


Викендов дерби, до дерби - се враќа клубскиот фудбал! ↓↓↓Сексапилната Сара Кохан, девојка на фудбалската ѕвезда на Вест Хем, Хавир „Чичарито“ Ернандез , уште еднаш распали со фатален сексапил и голотија, провоцирајќи ги своите 1,3 милиони Инстаграм обожаватели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SARAH KOHAN ???? (@moonstrucktraveller) on

Сара позираше целосно гола пред атрактивниот хавајски водопад.  „Мауи, се гледаме наскоро” , кратко напиша во објаснувањето 24-годишната секс бомба.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SARAH KOHAN ???? (@moonstrucktraveller) on

Девојката на Чичарито веќе има изградено кариера како блогерка и модел . Студираше правни студии на Харвард, а сега живее во Лондон.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SARAH KOHAN ???? (@moonstrucktraveller) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SARAH KOHAN ???? (@moonstrucktraveller) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SARAH KOHAN ???? (@moonstrucktraveller) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SARAH KOHAN ???? (@moonstrucktraveller) on