Беше решена да го бакне Бред Пит по секоја цена


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


На завчерашното доделување на Оскарите, славниот холивудски актер Бред Пит ја доби наградата на Академијата за најдобра споредна машка улога за неговата актерска изведба во филмот „Беше еднаш во…Холивуд“.

Иако многумина се надеваа дека ќе го видат на церемонијата на доделување на Оскарите со Џенифер Анистон, тој изненади со дружба со актерка која никој не ја очекуваше.

Поточно, златниот Оскар му го додели Реџина Кинг, и додека Бред одржуваше емотивен говор, таа го гледаше и го слушаше од страна.

Откако го одржа говор, тие излегоа на сцената заедно, а актерката потоа го изненади со бакнеж.