Арсенал и Манчестер Јунајтед одиграа фантастичен натпревар – погледнете ги головите (снимка)


Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓Дуелот, кој наликуваше на некое финале од некое најголемо фудбалско натпреварување во светски рамки, го доби Арсенал со 3:2.