Ако не престане со објавување жешки и секси фотки – ќе лета од работа


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба! ↓↓↓Сексапилната полицајка Адријана Колечар од страна на полицијата во Дрезден, каде што е вработена, доби ултиматум или да се откаже од секси позите на Инстаграм или ќе лета од работното место во полицијата.

34-годишната Адријана пред две години била прогласена за ,,најсекси полицајка” во Германија. Но, таа и покрај тоа што се занимава со оваа одговорна професија , не престана со поставуваање жешки фотографии на социјалните мрежи. Има повеќе од половина милион обожаватели на Инстаграм , а речиси секојдневно тие ја гледаат во секси пози речиси гола.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adrienne Koleszár (@adrienne_koleszar) on

Таа особено се гордее со мускулестото тело и со стомакот „од плочки” . Таквите актвности не им се дошаднаа на нејзините шефови, па на почетокот на годинава доби неплатен одмор.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adrienne Koleszár (@adrienne_koleszar) on

На 1 јануари 2019 ќе треба да се реши дали ќес е врати на работа или ќе продолжи да живее од продажбата на секси фотографии. Таа за овие десетина месеци го пропатува светот и од секое место објави фотографија, на радост на фановите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adrienne Koleszár (@adrienne_koleszar) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adrienne Koleszár (@adrienne_koleszar) on

Вчера таа имала состанок со шефот на полицијата во Дрезден и добила ултиматум- или се враќа на работа со полно работно време или добива отказ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adrienne Koleszár (@adrienne_koleszar) on

Таа за германските медиуми објаснува дека би била најсреќна кога би ги работела двете работи наеднаш, но знае дека не може да очекува премногу од животот. Својата одлука најави дека ќе ја донесе до понеделник.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adrienne Koleszár (@adrienne_koleszar) on