А бе и Недвед е човек, сака некогаш да се напие (снимка)


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Бившата играчка легенда на Јувентус и сегашен потпретседател Павел Недвед овие денови е во центарот на вниманието.

Пред неколку дена се појави видео на кое Недвед танцува со три полуголи девојки, а сега објавено е ново видео. На оваа нова снимка може да се види како Недвед пијан оди низ улиците на Торино.

Засега не е познато кога оваа снимка е направена.