Славни

10 најсекси Русинки на Инстаграм

Русинките важат за едни од најубавите жени на светот, а кога станува збор за руските манекенки, најголем дел од нив се високи, русокоси со светли (начесто сини) очи.

Royalfashion направи листа со најсекси и најубави Русинки, а ние дополнително ја додадовме и руската Ким Кардашија, па ваше е да одберете која најмногу му годи на вашиот вкус.

1. Света Билјалова

A post shared by Sveta Bilyalova (@svetabily) on

2. Вики Одинцова

3. Викторија Лопјрева

4. Алена Шишкова

A post shared by Alena Shishkova (@missalena.92) on

5. Ирина Шајк

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

6. Дарија Семенова

A post shared by ! Dasha ? (@darisemenova) on

7. Анјута Раи

A post shared by @anyuta_rai on

8. Анастасија Квитко

9. Олја Абрамович

10. Вероника Оркид

To Top