Видео

Жестока улична продавачка: Боксерски нокаутираше комунална полицајка во Белград

На социјалните мрежи се појави видео од инцидент кој се случи во Белград, на кое е снимено како една улична продавачка со удар со тупаница нокаутираше комунална полицајка.

Најпрво продавачката и полицајката се расправаат околу куферот на продавачката за на крајот вербалната расправија да прерасне во физичка пресметка, по која полицајката завршува нокаутирана на земја, а жената побегна од местото.

Инцидентот се случил на пазарот Видиковац во Белград во присуство на многу граѓани.

To Top