Вебкафе

Згодна и бестрашна: Вака изгледа сурфање во париските морничави катакомби

Алисон Тиал е позната како женскиот Индијана Џонс, а ова нејзино видео ќе ви покаже зошто. Сурвањето крај идилични егзотични плажи е една работа, но подземното сурфање во париските катакомби, каде се погребани над 6 милиони луѓе, е сосема друга дразба. Париз над површината е град на љубовта, но еве каков е под таа урбана идила.

Advertisements
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top