Запознајте ја кинеската Miss Bum Bum


Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!?


19-годишната Гао Киан природата ја надарила со обилни и секси облини, поради кои во медиумите веќе е позната како кинеската Ким Кардашиан. Таа сега е носител и на титулата за најсекси облини во Кина.

Таа за MailOnline открива дека не може да си дозволи да носи тесни алишта во јавност, бидејќи луѓето веднаш ја опколуваат и ја покажуваат со прст од зад грб. Исто така, призна дека имала еден момент во кој се почувствувала малку неубаво и чудно, кога слушнала како еден љубовен пар се кара бидејќи дечкото зјапал во нејзините облини.

Меѓу 50 други учеснички, таа ја понесе титулата на натпреваруваењето Beautiful Buttocks Contest во Шенјанг. Работи како личен тренер во теретана со половично работно време, па затоа има многу време да си посвети на својот изглед и форма.