„Во здраво тело, здрав дух“ – порачува Џенифер Лопез


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Латино ѕвездата во последно време сака што повеќе да се експонира во јавноста, па секси селфи фотографија од спалната соба е само еден од начините да го направи тоа.

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on

„Во здраво тело, здрав дух“ – вели Лопез. Сепак, сигурно не ја постираше фотката за да покаже дека „пука“ од здравје, туку за да собере што повеќе лајкови.