Гол од 110 милиони евра – „му легна на нога за сите пари“


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Голот на Погба против Свонси ќе се памети долго.

Еве ги сите голови од мечот Свонси-Манчестер Јунајтед.