Видео

Гол од 110 милиони евра – „му легна на нога за сите пари“

Голот на Погба против Свонси ќе се памети долго.

Еве ги сите голови од мечот Свонси-Манчестер Јунајтед.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top