Спорт

Во Германија виден урнебесен автогол (видео)

На натпреварот меѓу Фортуна Дизелдорф и Херта беше виден еден од најсмешните автоголи во Бундеслигата.

Ерик Томи ја промаши топката, таа удри во неговата нога и на смешен нашин заврши во мрежата.

To Top