Виц: Спална за тројца


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Мајката му вели на Трпе:

Убав син на мајка, кога ќе се жениш мама ќе ти подари спална за тројца.

Зошто за тројца бе, мамо? Нели за двајца треба?

Немој да мислиш дека мама ќе те остави да спиеш сам со друга жена.